Çözüm Ortağı deneyimi ve kalitesiyle sizi internette yukarılara taşıyor…

Biz Kimiz?

Kurumsal

2006 yılında kurulan Çözüm Ortağı adını ,dünyaya duyurduğu markalar desteğiyle almıştır.Başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve interaktif reklam sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Misyonumuz

Çözüm Ortağı ; profesyonel broker ekibi, deneyimli seo uzmanları ve reklam hesap yöneticileri ile mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanısıra kurumsal kimlik alanındaki yeni referanslarıyla da büyümesini sürdürmektedir.
Çözüm Ortağı’nın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün işletmelerin yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle markalaşmak konusunda istekli firmaların projelerini hayata geçirmektedir.

Vizyonumuz

Çözüm Ortağı;yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.Çözüm Ortağı , 50 üzerindeki personeli ve 50 bini aşkın müşteri portföyü ile üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.
Çözüm Ortağı, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektir.

Bize Katılın

İnternette dev olmayı hedefleyen firmalara çözüm ortağı olmaktayız ve onları zirveye taşımaktayız.Bize Katılın..

%
SEO
%
İNTERNET REKLAMCILIĞI
%
WEB TASARIM
%
SOSYAL MEDYA REKLAMLARI
hissedilebilir yüzey kır düğünleri ingilizce kursları izmir malatya araç kiralama elazığ oto kiralama karşıyaka satılık daire