Web Tasarım

Web tasarım ve yazılım konusunda firmamız benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Çözüm Ortağı web tasarım kültürünün temelidir.Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Web Tasarım Süreçleri

Çözüm Ortağı web tasarım, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

  • Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.
  • Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.
  • Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi,Kod Geliştirme,Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması,Veri Girişi,Testler,Yayına Geçiş,Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.
  • Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Çözüm Ortağı web tasarım ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.
  • Web sitesinin yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Çözüm Ortağı web tasarım, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.
  • Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkındalığının sağlanamaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir.

HTML 5

100%

PHP

100%

CSS

100%

.NET

100%
hissedilebilir yüzey kır düğünleri ingilizce kursları izmir malatya araç kiralama elazığ oto kiralama karşıyaka satılık daire